Výsledkový servis SKS
Áčko zvládlo domácí zápas na výbornou a přehrálo TJ Spartak Kobylice vysoko 6:1 (2x Wojcik, 2x Taneček, Men, Kunst). Béčko prohrálo zápas v Chomuticích 4:1 (Procházka). Všechny zápasy v článku..
"A" Muži
28.4.2018 od 17:00 SK Sobotka - FC Sparta Kobylice 6:1 (3:1)
Branky: 2x Wojcik, 2x Taneček, Men, Kunst
"B" Muži
28.4.2018 od 17:00 TJ Sokol Chomutice - SK Sobotka 4:1 (3:0)
Branky: Procházka
Žáci
27.4.2018 od 17:30 SK Sobotka - TJ Sokol Libáň 1:2 1:0
Branky: Sucharda
29.4.2018 od 9:00 SK Sobotka - FK Přepeře 11:0 (5:0)
Branky: 4x Grunt, 2x Rejzek, 2x Borovička, Sucharda, Horčička, Zmatlík
29.4.2017 od 11:00 SK Sobotka - TJ Sokol Chomutice 2:1 (1:1)
Branky: Grunt, Sucharda
Starší přípravka (hráno Chomutice)
28.4.2018 od 9:00 TJ Sokol Chomutice - SK Sobotka 5:0 (1:0)
28.4.2018 od 9:50 SK Hošek Robousy - SK Sobotka 14:0 (7:0)
Mladší přípravka (hráno Stará Paka)
29.4.2018 od 9:15 N+S Paka "B" - SK Sobotka 2:1
Branky: Heršálek
29.4.2018 od 10:15 Milíčeves B - SK Sobotka 1:3
Branky: 2x Heršálek, Jonáš
29.4.2018 od 10:45 N+S Paka "A" - SK Sobotka 4:1
Branky: Bázler
29.4.2018 od 11:15 Milíčeves "A" - SK Sobotka 1:1 (PK 5:4)
Branky: Jonáš
Aktuální články
SK Sobotka B - Žlunice neodehráno pro nezpůsobilý terén
Slovan Broumov - SK Sobotka 1:2 pp
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka B 3:1
SK Sobotka - SK Solnice 3:4
SK Sobotka B - SK Miletín B 0:4
SK Roudnice - SK Sobotka A 7:1 !!!
Podskalan Podhradí - SK Sobotka B 2:1 pk (1:1)
SK Sobotka A - TJ Velké Poříčí 6:1 (2:0)
SK Sobotka ml.žáci - Chomutice ml.žáci
SK Sobotka B - FK Kopidlno B 6:1
Nový termín zatím nebyl dohodnut
Bojovný výkon našeho mužstva přispěl ke dvěma bodům ze soupeřova hřiště. Škoda jen červené karty . druhý poločas zdepenalty zde
radost nám může dělat zapracování mladých hráčů do týmu
Utkání
Muži "A" | středa 09.09.2020, 17:00
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Muži "A" | neděle 13.09.2020, 15:00
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
Muži "A" | sobota 19.09.2020, 16:00
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Muži "A" | neděle 27.09.2020, 15:30
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
Muži "B" | sobota 29.08.2020, 17:00
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
Muži "B" | sobota 05.09.2020, 17:00
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
Muži "B" | neděle 13.09.2020, 14:00
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
Muži "B" | neděle 20.09.2020, 16:00
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)
TJ Sokol Železnice - SK Sobotka "A"
0:2 (0:0)
Sokol Roudnice - SK Sobotka "A"
7:1 (3:1)
SK Sobotka "A" - SK Solnice
3:4 (2:2)
Slovan Broumov - SK Sobotka "A"
1:2 pk (1:0)
SK Sobotka "B" - FK Kopidlno B
6:1 (2:1)
SK Podskalan Podhradí - SK Sobotka "B"
2:1 pk (1:1)
SK Sobotka "B" - Miletín B
0:4 (0:1)
TJ Sokol Železnice B - SK Sobotka "B"
3:1 (2:0)